Bu web sitesi Roboto Teknoloji San. ve Tic. Ltd. Şti. (“Roboto”) tarafından sunulmaktadır ve sadece bilgi amaçlı olarak kullanılabilir. Bu siteyi kullanarak ya da bu siteden materyal indirerek, bu bildirimde belirtilen koşul ve şartları yerine getireceğinizi kabul etmiş oluyorsunuz. Bu koşul ve şartları yerine getirmeyi kabul etmiyorsanız, bu siteyi kullanmayın ya da bu siteden materyal indirmeyin.

Roboto Teknoloji San. ve Tic. Ltd. Şti.

Telif Hakkı © Roboto 2011. Tüm hakları saklıdır.

Roboto Web sitesi sayfaları, göz önünde bulundurulması gereken mülkiyet ile ilgili farklı bilgiler ve telif hakları ile ilgili bilgiler içerebilir.

Ticari markalar

Roboto, bu web sitesinde belirtilen şirketlerin ülke distribütörü olarak roboto.com.tr adresinde kullanılan birkaç ticari markaya sahip olduğu beyan etmektedir. ® işareti ile belirtilen bu ticari markalar Amerika Birleşik Devletleri ve diğer ülkelerdeki bu şirketlerin tescilli ticari markalarıdır; Diğer bütün markalar, temsil ettiğimiz bu şirketlerin ticari markaları ya da genel hukuk markalarıdır. Bir markanın bu web sitesinde görünmemesi, markayı kullanmadıkları,  ürünün aktif olarak pazarlanmadığı ya da ilgili piyasada önemli olmadığı anlamına gelmez.

Sınırlı Lisans

roboto.com.tr  telif haklarına sahip materyal, ticari markalar ve mülkiyetle ilgili diğer bilgileri içerir, bunlara metin, yazılım, fotoğraflar, video, grafikler, müzik ve ses ve telif hakları yasaları kapsamında kolektif eser olarak telif hakkına sahip olan roboto.com.tr sayfasının bütün içeriği dâhildir, ancak bunlarla sınırlı değildir. Roboto bu içeriğin seçimi, koordinasyonu, düzenlemesi ve geliştirilmesi ve özgün içeriğinde telif hakkına sahiptir. Herhangi bir içeriği, bir bütün olarak ya da parça parça, değiştiremez, yayınlayamaz, aktaramaz, aktarımına ya da satışına katılamazsınız, başka eserler oluşturmakta kullanamaz ya da herhangi başka bir yöntemle yararlanamazsınız. Telif haklarına sahip materyali sadece kişisel ve ticari olmayan kullanımlar için indirebilirsiniz. Aksi açık olarak telif hakları yasasında izin verilmediği sürece, indirilen materyalin Roboto Teknoloji San ve Tic Ltd Şti ve/veya telif hakkı sahibi tarafından açık izni olmaksızın kopyalanmasına, yeniden dağıtımına, yeniden aktarılmasına, yayınlanmasına ya da ticari olarak kullanılmasına izin verilmeyecektir. Telif haklarına sahip materyalin izinli kopyalanması, yeniden dağıtımı ya da yayınlanması durumunda, yazar ile ilgili bilgi, ticari marka ile ilgili bilgiler ya da telif hakları duyurusu ile ilgili hiçbir değişiklik ya da silme işlemi yapılmayacaktır. Telif hakkına sahip materyali indirmekle mülkiyet hakkını elde etmediğinizi kabul etmektesiniz. Roboto Web sitesinde gösterilen ve zaman zaman güncellenmekte olan bütün ek kısıtlamalara uymayı kabul etmektesiniz.

Aksi burada açık olarak belirtilmediği sürece, Roboto, hiçbir patent, tasarım patenti, ticari marka, telif hakkı ya da ticari sır bilgisi kapsamında size açık ya da örtülü hiçbir hak ya da yetki vermemektedir.

Sorumluluğun Sınırlandırılması 

ROBOTO WEB SİTESİNDE YER ALAN BİLGİ VE MATERYALLER YANLIŞLIKLAR VE TİPOGRAFİK HATALAR İÇEREBİLİR. ROBOTO BU BİLGİLERİN VE MATERYALLERİN DOĞRULUĞU, EKSİKSİZ OLMASI YA DA YARARI KONUSUNDA YA DA SİTEDE GÖSTERİLEN YA DA SUNULAN ÖNERİ, FİKİR, BEYAN YA DA DİĞER BİLGİLERİN GÜVENİLİRLİĞİ KONUSUNDA HERHANGİ BİR GARANTİ SUNMAMAKTADIR. BU GİBİ FİKİR, ÖNERİ, BEYAN, MEMORANDUM, YA DA BİLGİLERİ TEMEL ALMA KARARININ TAMAMEN SİZE AİT OLDUĞUNU KABUL ETMEKTESİNİZ. ROBOTO, TAMAMEN BAĞIMSIZ OLARAK, SİTENİN HERHANGİ BİR YERİNDE BULUNAN YANLIŞLARI VEYA EKSİK BİLGİLERİ DÜZELTME HAKKINI SAKLI TUTMAKTADIR. ROBOTO, HER ZAMAN,  HERHANGİ BİR BİLDİRİM YAPMAKSIZIN, SİTE YA DA SİTEDE BELİRTİLEN MATERYALLER VE ÜRÜNLER, PROGRAMLAR, HİZMETLER YA DA FİYATLAR (GEÇERLİYSE) İLE İLGİLİ DEĞİŞİKLİKLER YAPABİLİR.

BU SİTE VE BU SİTEDE YER ALAN BİLGİ VE MATERYALLER, TİCARET GARANTİSİ, İHLAL ETMEME, YA DA ÖZEL AMAÇLARA UYGUNLUK DÂHİL ANCAK BUNLARLA SINIRLI OLMAKSIZIN, HERHANGİ BİR AÇIK YA DA ÖRTÜK, HERHANGİ BİR TEMİNAT YA DA TEMSİL İÇERİĞİ TAŞIMADAN “OLDUĞU GİBİ” SUNULMUŞTUR. BAZI YASALAR ZIMNİ TEMİNATIN KAPSAM DIŞINDA TUTULMASINA İZİN VERMEMEKTEDİR, BU NEDENLE YUKARIDAKİ KAPSAM DIŞINDA BIRAKILAN DURUMLAR SİZİN İÇİN GEÇERLİ OLMAYABİLİR.

ROBOTO, BU SİTENİN KULLANIMINDAN YA DA KULLANILAMAMASINDAN KAYNAKLANAN HERHANGİ BİR NEDENLE ORTAYA ÇIKAN, KAR KAYBI, İŞ HAYATINDA AKSAMA, YA DA İTİBAR KAYBI DÂHİL ANCAK BUNUNLA SINIRLI OLMAMAK KAYDIYLA HER TÜR DOLAYLI, SONUÇTA MEYDANA GELEN, CEZAİ HASARLARDAN SORUMLU OLMAYACAKTIR.

Üçüncü Şahısların Bağlantıları

Size yardımcı olmak amacıyla, Roboto üçüncü şahısların işlettiği web sitelere bağlantılar sunabilir. Roboto üçüncü şahısların sitelerinin içeriğinden ya da sizinle üçüncü şahıslar arasındaki yazışmaların içeriğinden sorumlu değildir. Roboto, bağlantı sunulan web siteleri ya da bunlarda yer alan bilgiler ya da bunlarda belirtilen ürün ya da hizmetlerle ilgili hiçbir teminat ya da taahhüt sunmamaktadır.