0212 220 65 77

Roboto

Roboto Teknoloji, petrol ve türevi yakıtlara bağımlılığı azaltan, çevreye saygılı, elektrikle çalışan eko-teknolojik araçların Türkiye pazarına tanıtılması   amacıyla 2005 yılında kurulmuştur. Kısa süre içinde yaptığı distribütörlük anlaşmaları ile elektrikli kişisel taşıma araçları   konusunda lider bir firma haline gelmiştir.

Roboto Teknoloji, ”yüzyılın icadı” olarak dünyaya ”Ginger” adıyla   tanıtılan kişisel taşıma araçlarının üreticisi Segway Inc. firması ile 2005 yılında Türkiye Ana Distribütörlük anlaşması imzalamıştır. Ardından Cayago AG, Qugo gibi elektrik ile çalışan kişisel taşıma araçları üreten ve sektörlerinde lider olan bu firmalar ile yapılan Ana Distribütörlük anlaşmaları ile sektördeki faaliyetlerini sürdürmektedir.

Bugün belediyelerden emniyet teşkilatlarına, otellerden fabrikalara, havaalanları ve alışveriş merkezleri gibi birçok farklı noktada   ürünlerimiz yaygın bir şekilde kullanılmakta ve talep giderek artmaktadır. Ürünlerimiz kullanma amacına bağlı olarak verimliliğin   arttırılmasına katkı sağlamakta ve müşterilerimizin operasyonel   maliyetlerini büyük ölçüde düşürmektedir.

Ayrıca petrol ve türevi yakıtlarla çalışan araçların yerine tercih edildiğinde karbon salınımını da düşürerek çevreye önemli katkıda   bulunmaktadır.

Segway ve Ninebot firmalarının 2015 yılında birleşmesi ile ürün yelpazemiz genişlemiştir. 2020 yılında Bird ve Inmotion firmaları ile de işbirliğine başlanmıştır. 

Hedefimiz, hizmet ve ürün kalitemizden ödün vermeden Türkiye pazarına yeni, teknolojik ve çevreye saygılı araçlar tanıtmaya devam etmektir.

Close
Sepet (0)

Sepetinizde ürün bulunmuyor. Sepetinizde ürün bulunmuyor.