0212 220 65 77
roboto-segway-logo-2

Segway Türkiye

Operasyonların göz bebeği Segway Kişisel Taşıma araçları ile enerjiden tasarruf et, verimliliğin arttır ve işine eğlence kat. Farklı operasyonlar için çözümlerimizi duymak isterseniz bizimle irtibata geçin. Yeni ürün, ikinci el ROBOTO garantili ürünler ve uzun dönemli kiralama opsiyonlarını ile profesyonel hayatınıza verimlilik katın.  Segway ‘a Türkiye ‘de ulaşmak için bizimle iletişime geçin.

Segway – Ninebot Türkiye

Paylaşımlı kiralama segmentinde dünyada en çok tercih edilen e-scooter modelleri ile filonuza güç katın. Kolay değişebilir pil sistemi, dahili ve harici IoT seçenekleri, elektronik kablolu kilit sistemi ile paket çözümler sunabileceğimiz modeller ve aksesuarlar hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.  Segway Ninebot ‘a Türkiye ‘de ulaşmak için bizimle iletişime geçin.

Vaimoo Türkiye

Her türlü e-bisiklet ihtiyacınız için anahtar teslim çözümler arıyorsanız doğru yerdesiniz. Paylaşımlı kiralama, filo çözümleri için e-bisiklet, yönetim yazılımı, şarj/kilit istasyon kurulumu gibi her türlü destek ile yanınızdayız. E-bisiklet Filo kurulumu, finansman çözümleri ve operasyonel destek alanlarımız hakkında detaylı bilgi için iletişime geçin. 

Close
Sepet (0)

Sepetinizde ürün bulunmuyor. Sepetinizde ürün bulunmuyor.