0212 220 65 77

Servis & Bakım & Tamir

Roboto, ürün yelpazesinde bulunan Segway, Inmotion, Birdie, Ninebot modelleri için her türlü servis, tamir ve bakım ve onarım hizmetini sunmaktadır. Dolayısıyla ürününüzün özel bir kontrole ve/veya servis ihtiyacı olması halinde deneyimli servis ekibimiz size her zaman en iyi hizmeti sunmak için hazırdır. Bazı onarımlar için özel takım ve diyagnoz sistemleri gerekmektedir. Dolayısıyla sertifikalı uzman servis ekibimize güvenebilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmek & detaylı bilgi almak için 0212 220 65 77 telefon numarasını arayabilirsiniz. 

Bakım & Onarım Süreci

Ürününüzü çalışma gün ve saatlerimiz doğrultusunda dilediğiniz zaman servisimize getirebilirsiniz. Güler yüzlü ve uzman personelimiz ürün ile ilgili şikayet ve istekleriniz doğrultusunda ürün kabulünü gerçekleştirecektir. Sonrasında tecrübeli teknisyenlerimiz vermiş olduğunuz bilgiler ve kendi bulguları ışığında tespit sürecini yürütecek ve şeffaflık prensibimiz doğrultusunda tüm tespitleri sizinle paylaşacaktır. Bu tespitler kritik ve opsiyonel olarak listelemekte olup; kritik tespitler ürün ve kullanıcı güvenliği için olmazsa olmaz kalemleri; opsiyonel tespitler ise sizin tercihinize bağlı daha ziyade kozmetik kalemleri içerir. Onayınız doğrultunda ve gerekmesi halinde orijinal yedek parça kullanımı ile bakım & onarım süreci tamamlanmaktadır. Ek olarak ürünün garanti süresinin devam etmesi halinde garanti kapsamında olan tüm işlemler ve parça değişimleri bedelsiz yapılmaktadır. Son kontroller ise test sürüşü ile yapılmakta olup sonrasında ürün temizliği de özenle yapılarak size teslim için hazır hale getirilecektir. Ürün teslimatı sırasında asla sürpriz bir ödeme ile karşılaşmazsınız. Yapılan her işlem tespit sonrası tarafınıza sunulmuş olan ve sadece onay verdiğiniz kalemleri içermektedir. 

Tüm servis hizmetlerimizde, teknisyenlerimizin deneyimine ve markalarımızın orijinal yedek parça ve aksesuar kalitesine güvenebilirsiniz.

Servis hizmetleri sunulan marka/model listesi:

BirdieNinebot KickScooter E25E
Birdie GlowNinebot KickScooter MAX G30
Bird AirNinebot KickScooter MAX G30E II
 Inmotion L9 Elektrikli ScooterNinebot S
Inmotion Air Pro Elektrikli ScooterSegway Drift W1
Inmotion Climber Elektrikli ScooterSegway miniLITE
Ninebot by Segway KickScooter ES1/ES2/ES4Segway miniPLUS
Ninebot by Segway miniPROSegway Z10
Ninebot by Segway ONE S2Segway i2 & Segway i2 SE

Ninebot by Segway E+

Segway x2 & Segway x2 SE

Segway Max G2

Segway SuperScooter GT 2

Tüm bu modellerde periyodik bakım, iç/dış lastik değişimi, kampana fren ve disk fren balata değişimi, lityum iyon pil performans testi, pil kurtarma, lityum iyon pil değişimi, motor değişimi, denge sensör değişimi, kontrol kartı değişimi, şarj ünitesi tamiri, kumanda programlama, kumanda tamiri, sensör kalibrasyonu, kablo tamiri, kozmetik onarımlar ve bunlara benzer birçok elektronik ve mekanik servis hizmeti sunulmaktadır.

Detaylı bilgi için iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

*Tüm hizmetler her model için geçerli olmayabilir.

Close
Sepet (0)

Sepetinizde ürün bulunmuyor. Sepetinizde ürün bulunmuyor.